Trec CM3 1250 360 caps.

Index:
381
Marka:
Dodaj do listy życzeń
Opis

Maksymalna dawka jabłczanu kreatyny!

  • WYSOKI POZIOM SIŁY I ENERGII
  • DOBRZE ROZPUSZCZALNA I STABILNA FORMA KREATYNY
  • MAKSYMALNA DAWKA JABŁCZANU TRIKREATYNY

CM3 to preparat zawierający krystalicznie czysty Jabłczan TriKreatyny w zwiększonej dawce. Jest to wyjątkowo stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. W przeciwieństwie do zwykłego monohydratu Jabłczan TriKreatyny nie wywołuje typowych efektów ubocznych, a jego stosowanie prowadzi do intensywniejszego wzrostu siły i masy mięśni. CM3 polecany jest jako środek wspomagający uzyskanie szczytowej formy szczególnie w dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych.
 
Szukasz preparatu, który skutecznie poprawi Twoje wyniki treningowe? Jeśli w uprawianej przez Ciebie dyscyplinie sportowej liczą się siła i szybkość, lub zależy Ci na budowaniu wysokiej jakości twardych mięśni to z pewnością powinieneś sięgnąć po CM3. Próbowałeś już różnych form kreatyny i nie do końca byłeś zadowolony z rezultatów? Przyrost siły i energii nie był tak wysoki jak się spodziewałeś, czy może miałeś wrażenie, że Twoje mięśnie zatrzymują wodę? Zapomnij o tych problemach raz na zawsze! Wybierz jabłczan trikreatyny – CM3, a efekty przerosną Twoje oczekiwania.


Porcja: 3 kapsułki
Opakowanie: 120 porcji (360 kapsułek)

Zawartość / w porcji (3 kapsułki)

Jabłczan TriKreatyny / 3750,00 mg
w tym kreatyna / 1875,00 mg


Sposób użycia: Jednorazową porcję preparatu ‒ 3 kapsułki popić 300 ml wody. W zależności od zapotrzebowania stosować 2‒3 porcji dziennie.
W dni treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja 30 min. przed treningiem, III porcja bezpośrednio po treningu.
W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami, III porcja przed snem.

Szczegóły produktu
381

Opis

Ilość
360 Kapsułek

Specyficzne kody

Opinie
Brak komentarzy
Powiązane produkty
Brak elementów
Ostatnio oglądane

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj