Trec CM3 1250 360 caps.

CM3 to preparat zawierający krystalicznie czysty Jabłczan TriKreatyny w zwiększonej dawce. Jest to wyjątkowo stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny...

Więcej szczegółów

381
Nowy produkt

73,99 zł

In stock

- +

 
Więcej informacji

Maksymalna dawka jabłczanu kreatyny!

  • WYSOKI POZIOM SIŁY I ENERGII
  • DOBRZE ROZPUSZCZALNA I STABILNA FORMA KREATYNY
  • MAKSYMALNA DAWKA JABŁCZANU TRIKREATYNY

CM3 to preparat zawierający krystalicznie czysty Jabłczan TriKreatyny w zwiększonej dawce. Jest to wyjątkowo stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. W przeciwieństwie do zwykłego monohydratu Jabłczan TriKreatyny nie wywołuje typowych efektów ubocznych, a jego stosowanie prowadzi do intensywniejszego wzrostu siły i masy mięśni. CM3 polecany jest jako środek wspomagający uzyskanie szczytowej formy szczególnie w dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych.
 
Szukasz preparatu, który skutecznie poprawi Twoje wyniki treningowe? Jeśli w uprawianej przez Ciebie dyscyplinie sportowej liczą się siła i szybkość, lub zależy Ci na budowaniu wysokiej jakości twardych mięśni to z pewnością powinieneś sięgnąć po CM3. Próbowałeś już różnych form kreatyny i nie do końca byłeś zadowolony z rezultatów? Przyrost siły i energii nie był tak wysoki jak się spodziewałeś, czy może miałeś wrażenie, że Twoje mięśnie zatrzymują wodę? Zapomnij o tych problemach raz na zawsze! Wybierz jabłczan trikreatyny – CM3, a efekty przerosną Twoje oczekiwania.


Porcja: 3 kapsułki
Opakowanie: 120 porcji (360 kapsułek)

Zawartość / w porcji (3 kapsułki)

Jabłczan TriKreatyny / 3750,00 mg
w tym kreatyna / 1875,00 mg


Sposób użycia: Jednorazową porcję preparatu ‒ 3 kapsułki popić 300 ml wody. W zależności od zapotrzebowania stosować 2‒3 porcji dziennie.
W dni treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja 30 min. przed treningiem, III porcja bezpośrednio po treningu.
W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami, III porcja przed snem.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Brak produktów

To be determined Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie