BioTech Creatine 100% 500g

Kreatyna zwiększa sprawność fizyczną w trakcie kolejnych krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń. Korzystny efekt uzyskuje się przy dziennym spożyciu 3 g kreatyny. 100% Monohydrat Kreatyny jest przygotowany z czystej kreatyny farmaceutycznej...

Więcej szczegółów

540
Nowy produkt

43,90 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie
 
Więcej informacji

MONOHYDRAT KREATYNY KLASY FARMACEUTYCZNEJ. BEZ SMAKU.

CZYSTA WYDAJNOŚĆ W PROSZKU

Kreatyna zwiększa sprawność fizyczną w trakcie kolejnych krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń. Korzystny efekt uzyskuje się przy dziennym spożyciu 3 g kreatyny. 100% Monohydrat Kreatyny jest przygotowany z czystej kreatyny farmaceutycznej jakości w postaci proszku. Jest bez smaku, więc można go łatwo wymieszać z innymi środkami, takimi jak suplementy do budowy masy i koktajle białkowe. Podobnie jak wszystkie produkty firmy BioTech USA, 100% Monohydrat Kreatyny zawiera w 100% bezpieczne, starannie dobrane składniki.


Porcja: 5 g
Opakowanie: 500 g
 
Jedna dawka (5 gramów) zawiera:

5000 mg monohydratu kreatyny


Składniki: Mikronizowany monohydrat kreatyny (200 mesh)


Sposób użycia: W celu uzyskania 1 porcji, wymieszać 5 g monohydratu kreatyny z 500 ml dowolnego napoju. Etap napełniania: w pierwszym tygodniu spożywać 4 porcje dziennie. Dwie przed i dwie po treningu. Faza podtrzymania: Po fazie napełniania spożywać 2 porcje dziennie. Jedną przed i jedną po treningu.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Brak produktów

To be determined Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie